И для xml можешь попробовать встроить, вопрос в другом, что тогда не умный блокнот по версии автора?
1) все, що не блокнот, розумним блокнотом бути не може 2) степінь "розумності" блокноту визначає поєднання легкості налаштування середовища, кількості і якості корисних для нього розширень і легкість/простота роботи з ним
Це, ніби мати універсальний синтезатор, який ти можеш використовувати при любій ситуації(менш розумні блокноти), і орган, який ти можеш використати тільки в окремих ситуаціях, але ефект буде вражаючішим(ідє)
Ну, если есть желание называть все блокнотами - пожалуйста. Я не понял, почему именно creator как-то выбился из списка других идешек
А, лол, просто чувак хотів запустити проєкт в одній ідє, і в нього цього не виходило, бо проєкт налаштований під іншу ідє. І тому виходить, що його ідє це просто зовсім трошки розумніший блокнот, так як відсутні всі фічі пов'язані з проєктом