Назови мне блокноты, которые умеют работать с xml формами в режиме дизайнера, или, которые умеют просматривать ресурсы
Ну, я почав сильно недолюблювати віжак саме коли він "шикарно" починав відображати файли(саме часто саме ресурсні), єдиним способом виправити цю фічу, було перезапуск віжака(хоча в деяких знайомих все обходилося трохи швидшими маніпуляціями).
Та й, здається(але не факт), не всі ідє вміють у відобрадення свг файлів з-під коробки